Partnerzy

UchFit powstaje również przy wsparciu naszych partnerów.

Human to nowa filozofia fitness, która stawia za cel kształtowanie piękna człowieka przez jego rozwój fizyczny i intelektualny, poprawę stanu zdrowia i samooceny. Tworzymy miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek.

Razem z klubami Human zmieniamy branżę fitness. To właśnie w tych klubach możecie nabyć UchFit i od razu wykorzystać na treningach. Zapraszamy!

Personal Training Academy powstała dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i osobowości specjalistów w swoich dziedzinach. Profesjonaliści, którzy przez lata rozwijali swoją wiedzę i budowali pozycję oraz zyskiwali doświadczenie, występują teraz w roli wykładowców.
UchFit pomaga w zajęciach trenerów oraz wspiera szkolenia.

SOLIDEXPERT to Autoryzowany Dostawca rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Czemu o tym piszemy? Bo dzięki uprzejmości organizatorów programu Młodzi w Łodzi– Mam pomysł na startup – otrzymaliśmy od Solidexpert roczne licencje na pełny pakiet SolidWorks dla startupów.

Co nam to dało? Uchfit był wtedy na etapie przedprodukcyjnym, kończyła się faza testów, w której wygląd, mocowania i funkcjonalności mogliśmy zweryfikować wyłącznie na prototypach  z drukarek 3D, zaś tworzenie modeli dzięki SolidWorks było o wiele prostsze i szybsze. Ponadto, praca w tym programie umożliwiała przygotowanie właściwego kształtu pod produkcję formy wtryskowej, w sposób w pełni już profesjonalny.

Konikreatywny.pl to blog o ciekawych ludziach, produktach, ideach. Zawsze w smak tym, którzy lubią się zainspirować. Nasz Partner Medialny, nasze wsparcie w social mediach, mentalne… po prostu Kasia. Fantastyczna koleżanka i niezrównana profesjonalistka w każdym calu.

Dziękujemy! 

Napisz do nas

rozwiej wątpliwości, zadań pytanie