Dla mediów

Zamieszczone tutaj materiały można wykorzystać za zgodą właścicieli marki UchFit.

Logo UchFit:

Konrad

twórca pomysłu i zarządzający całym projektem. Od powstania pierwszych prototypów, największy tester funkcjonalności i przydatności UchFit w klubach fitness. Poranne wstawanie i codzienny trening ciała oraz ducha to podstawa dla niego.
Pasjonat nowych i praktycznych rozwiązań, nakierowanych na jakość i technologię.

Zawodowo związany z branżą IT i FMCG od prawie 20 lat.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch uroczych córek. Miłośnik fantastyki i gier fabularnych.

Ula

Zarządza marketingiem w UchFit i pozyskuje partnerów biznesowych. Istny wulkan energii i pomysłów. Ma zawsze w zanadrzu ciekawą anegdotę. Jej znajomość branży reklamowej czyni z niej mistrzynię efektywności i negocjacji. Uwielbia zwierzaki, w szczególności psy.

Tadeusz

odpowiedzialny za kwestie techniczne i produkcyjne. Sceptyk, z głową zawsze pełną nowych rozwiązań. Każdy szczegół projektowy musi przejść jego akceptację. Cytując Ulę, prywatnie żonę Tadeusza: głodny wiedzy i nowinek. Ciągle się uczy, bez przerwy coś czyta albo słucha jak mu ktoś czyta. Popkulturowe zwierzę, miłośnik SF.

Piotr

Od lat związany z Google a od niedawna również Allegro. Widzi internet przez pryzmat sesji, kliknięć i współczynników. W życiu codziennym stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie każdego problemu. Miłośnik Apple i Spotify.

Napisz do nas

rozwiej wątpliwości, zadaj pytanie