UCH.FIT- Nowe otwarcie

Czy znasz już UCH.FIT®? Popatrz jak działa, przyjrzyj się jak wygląda z bliska, jak jest zbudowany, z czego się składa. Spójrz jak go dla Ciebie zaprojektowaliśmy!

Dowiedz się jak pomoże Ci w nowym reżimie sanitarnym. W jaki sposób teraz i już zawsze zapewni higienę Twoim osobistym rzeczom podczas treningu. Przekonaj się, że UCH.FIT® to bezpieczeństwo, higiena i Twoja wygoda. Skup się na treningu – UCH.FIT® Twoim Asystentem!

UCH.FIT - Ile uniesie?

Spytasz: ile uniesie? Jak bardzo jest solidny? Jak sprawdzić jego wytrzymałość? Zrobiliśmy testy dla Ciebie! Trochę zaszaleliśmy, dlatego warto to zobaczyć. Bo warto się przekonać, że to jest świetny produkt, dobrze zaprojektowany, znakomicie wykonany! To klasa premium, polska robota, a nie tani rozpadający się w rękach plastik zza siedmiu mórz…

UCH.FIT - To klasa Premium

UCH.FIT® może być Twoim nieocenionym Partnerem, szczególnie w nowym reżimie sanitarnym. Prowadzisz klub? Masz ofertę B2B dla fitnessu? Zobacz serię „NOWE OTWARCIE” i skontaktuj się z nami!

SMART by UCH.FIT

SMART by UCH.FIT® to samodzielnie dostępny na rynku element rozwiązania jakim jest UCH.FIT®. To coś, co powinno być na podstawowym wyposażeniu każdego smartfona! Użyjesz go wszędzie, gdzie zadziała magnes! Bierz i korzystaj z nowych możliwości jakie daje SMART!

Pamiętaj, że magnes neodymowy posiada ograniczenia wynikające z jego naturalnych właściwości, ale używając SMARTA właściwie – odczujesz wyłącznie satysfakcję!

Przyjrzyj się jak go sprawnie zamocować! Zainspiruj się jak wygodnie korzystać ze SMARTA!

UCH.FIT - Dbamy o środowisko

UCH.FIT® razem z Wami chce dbać o środowisko. Zachęcamy Was do używania opakowań wielorazowych, korzystania z bidonów, shakerów. Dają one wiele możliwości, ale przede wszystkim nie zaśmiecamy naszej Planety!

UCH.FIT - Wybierz swój zestaw

UCH.FIT® PREMIUM SET czyli uchfity, bidony i ręczniki – do wyboru, do koloru – wszystko mamy w ofercie! Wybierz swój kolor: klasyczna czerń, modna fuksja, czy energetyczna zieleń? A może mix? Wersje basic i serię #POPuchfit znajdziesz w naszym sklepie na www.uchfit.pl oraz u dystrybutorów! Enjoy! 🙂