O nas

Poznaj Uchfit

UchFit jest autorską odpowiedzią na potrzebę jaką mają trenujący – w klubach fitness i na zewnątrz – „ gdzie mogę położyć wygodnie, bezpiecznie i higienicznie swoje osobiste rzeczy, które zabieram na trening”.
Butelka z wodą, smartfon, ręcznik, kluczyk do szafki i chusteczki – to najczęściej spotykane akcesoria jakie pasjonat fitnessu ma ze sobą.
UchFit to uniwersalny, innowacyjny uchwyt dedykowany dla branży sportowej, dzięki połączeniu 3 głównych funkcjonalności:
– uchwyt na butelkę lub bidon– do 0,8L
– Smart UchFit – odłączany, magnetyczny uchwyt na telefon – zastosowane opaski silikonowe można dostosować do każdej wielkości smartfona
– haczyki na ręcznik, klucze i inne akcesoria
Wszystko to jest mobilne dzięki silnym magnesom, które współgrają z metalową powierzchnią praktycznie każdego sprzętu na siłowni.

Bierzesz UchFit, instalujesz w nim swoje rzeczy i podczas treningów masz go zawsze przy sobie.
Dzięki odpowiedniemu uchwytowi na telefon, możesz z powodzeniem robić zdjęcia, nagrywać filmy lub robić live stream.

UchFit cały czas rozwijamy, badając jego funkcjonalności i właściwości fizyczne.
W przyszłości do Uchfitu będą dostępne akcesoria:

 • wymienny Powerbank
 • głośnik Bluetooth
 • adaptery na telefon do rowerów i hulajnóg
 • adaptery na telefon do samochodów

Posiadamy zastrzeżony znak towarowy PL oraz wzór przemysłowy UE.

Nasz zespół

Zespół UchFit tworzą w tej chwili cztery osoby:

 • Ula

  CMO
  Urszula Małoszewska-Cyrulińska
 • Tadeusz

  CTO
  Tadeusz Cyruliński
 • Piotr

  CIO
  Piotr Kosiński

Konrad

twórca pomysłu i zarządzający całym projektem. Od powstania pierwszych prototypów, największy tester funkcjonalności i przydatności UchFit w klubach fitness. Poranne wstawanie i codzienny trening ciała oraz ducha to podstawa dla niego.
Pasjonat nowych i praktycznych rozwiązań, nakierowanych na jakość i technologię.

Zawodowo związany z branżą IT i FMCG od prawie 20 lat.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch uroczych córek. Miłośnik fantastyki i gier fabularnych.

Ula

Zarządza marketingiem w UchFit i pozyskuje partnerów biznesowych. Istny wulkan energii i pomysłów. Ma zawsze w zanadrzu ciekawą anegdotę. Jej znajomość branży reklamowej czyni z niej mistrzynię efektywności i negocjacji. Uwielbia zwierzaki, w szczególności psy.

Tadeusz

odpowiedzialny za kwestie techniczne i produkcyjne. Sceptyk, z głową zawsze pełną nowych rozwiązań. Każdy szczegół projektowy musi przejść jego akceptację. Cytując Ulę, prywatnie żonę Tadeusza: głodny wiedzy i nowinek. Ciągle się uczy, bez przerwy coś czyta albo słucha jak mu ktoś czyta. Popkulturowe zwierzę, miłośnik SF.

Piotr

Od lat związany z Google a od niedawna również Allegro. Widzi internet przez pryzmat sesji, kliknięć i współczynników. W życiu codziennym stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie każdego problemu. Miłośnik Apple i Spotify.

Napisz do nas

rozwiej wątpliwości, zadaj pytanie